RECTA

RECTA to ścienny nawiewnik o dużej powierzchni roboczej, zapewniający niski poziom hałasu.

 

RECTA to ścienny nawiewnik o dużej powierzchni roboczej, zapewniający niski poziom hałasu. Poprzez swoją konstrukcję działa jak skrzynka rozprężna, dzięki temu  powietrze nie tworzy nieprzyjemnych podmuchów. RECTA rozprasza powietrze w trzech kierunkach wzdłuż ściany.
Może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również małych biurach o przepływie powietrza do 80 m3/h przy 50 Pa. RECTA doskonale sprawdza się również w przypadku dostarczania ciepłego powietrza, ponieważ rozprasza strumień ku dołowi i zapobiega utrzymywaniu się całego gorącego powietrza w wyższych warstwach pomieszczenia.

 

  • Przepływ powietrza: do 80m3/h
  • Przyłączne: do DN125mm lub 125x125mm

  • Wymiary zewnętrzne: DN250x180X45mm

 

 

RONDA

RONDA to  ścienny  nawiewnik wentylacyjny okrągły, o dużej powierzchni roboczej, zapewniający niski poziom hałasu.

 

RONDA to ścienny nawiewnik wentylacyjny o dużej powierzchni roboczej, zapewniający niski poziom hałasu. Poprzez swoją konstrukcję działa jak skrzynka rozprężna, dzięki temu  powietrze nie tworzy nieprzyjemnych podmuchów. RONDA rozprasza powietrze w trzech kierunkach wzdłuż ściany.
Może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również małych biurach o przepływie powietrza do 80 m3/h przy 50 Pa. RONDA doskonale sprawdza się również w przypadku dostarczania ciepłego powietrza, ponieważ rozprasza strumień ku dołowi i zapobiega utrzymywaniu się całego gorącego powietrza w wyższych warstwach pomieszczenia.

 

  • Przepływ powietrza: do 80m3/h
  • Przyłączne: do DN125mm lub 125x125mm

  • Wymiary zewnętrzne: DN250x45mm