SUNMV-NHLD144

SUNMV-NHLD144 panel fotowoltaiczny MONO HALF CELL, lekki z podwójnym szkłem

 

Panel fotowoltaiczny SUNMV-NHLD144  wykonany jest z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów, które zapewniają, jakość trwałość oraz  wydajność na lata. Dodatkowo podwójne szklane moduły słoneczne NHLD144 są przetestowane i zatwierdzone przez uznane międzynarodowe laboratoria. Oferujemy naszym klientom niezawodny i ekonomiczny produkt, który stanowi idealny wybór do stosowania na budynkach mieszkalnych i obiektach produkcyjnych. Pozwala to na produkcję czystej energii jednocześnie zmniejszając rachunki za energię. 

 

 

SUNMV-HLD120

SUNMV-HLD120 panel fotowoltaiczny MONO HALF CELL, lekki z podwójnym szkłem

 

Panel fotowoltaiczny SUNMV-HLD120 wykonany jest z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów, które zapewniają, jakość trwałość oraz  wydajność na lata. Dodatkowo podwójne szklane moduły słoneczne HLD120 są przetestowane i zatwierdzone przez uznane międzynarodowe laboratoria. Oferujemy naszym klientom niezawodny i ekonomiczny produkt, który stanowi idealny wybór do stosowania na budynkach mieszkalnych i obiektach produkcyjnych. Pozwala to na produkcję czystej energii jednocześnie zmniejszając rachunki za energię. 

 

 

SUNMV-LD72

SUNMV-LD72 panel fotowoltaiczny MONO, lekki z podwójnym szkłem   

Panel fotowoltaiczny SUNMV-LD72 wykonany jest z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów, które zapewniają, jakość trwałość oraz  wydajność na lata. Dodatkowo podwójne szklane moduły słoneczne LD72 są przetestowane i zatwierdzone przez uznane międzynarodowe laboratoria. Oferujemy naszym klientom niezawodny i ekonomiczny produkt, który stanowi idealny wybór do stosowania na budynkach mieszkalnych i obiektach produkcyjnych. Pozwala to na produkcję czystej energii jednocześnie zmniejszając rachunki za energię.