AWOC

Anemostat wywiewny AWOC stosuje się jako zakończenie ciągu wentylacyjnego, stanowi element wywiewny instalacji.

 

Anemostat wywiewny, okrągły AWOC stosuje się do zabudowy w płaszczyźnie sufitu, jako zakończenie otworów wentylacyjnych o przekroju kołowym. Mocuje się go centralnie, za pomocą jednej śruby. Dodatkowo, anemostat może współpracować ze skrzynką rozprężną. AWOC może być  wyposażony również w przyłącze w postaci odcinka przewodu. Standardowo malowany na kolor RAL 9010.

AWOC można łatwo czyścić wilgotną szmatką. Ponieważ kurz i brud z powietrza w pomieszczeniu mogą wpływać na wydajność produktu, należy je w razie potrzeby usunąć. Częstotliwość czyszczenia zależy od środowiska, w którym montowane są produkty.

 

 

IN/OUT

IN/OUT to zawory wentylacyjne dostępne w wersji wywiewnej i nawiewnej, dające możliwość łatwej regulacji przepływu.

 

IN/OUT to popularne zawory wentylacyjne o wielu możliwościach montażu. Najczęściej stosowane przy instalacji w suficie, można je również montować w ścianie lub bezpośrednio w kanale. Ruchomy, opływowy dysk zapewnia płynną regulacje ilościową powietrza. Zawory IN/OUT sprawdzają się instalacjach wentylacyjnych nisko, jak również średniociśnieniowych. IN/OUT to zawory uniwersalne, które sprawdzą się w większości rodzajów pomieszczeń. Montaż zaworów odbywa się za pomocą kołnierza montażowego do którego wkręcany jest korpus zaworu.